Webáruházainkban a tegnapi napon 892.789 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Qubino Mini Dimmer Qubino Mini Dimmer


Irány a bolt


21.800 Ft
Forgalmazó: Wireless-Bolt
Tel: +36-53-571-114


A Qubino Mini Dimmer 25%-al kisebb az eddigi vezeték nélküli dimmer moduloknál. A Mini Dimmer egy MOSFET-kapcsoló, ami alacsony áramfelvételű, elektronikus transzformeres halogén lámpákat, dimmelhető kompakt fénycsöveket és LED égőket képes vezérelni. Nullás vezetékkel és anélkül is működik (2- vagy 3-vezetékes installáció).
Kis méretének köszönhetően bármilyen, még a legkisebb, vezetékekkel teli kötődobozban is könnyedén elfér. Csökkenti a beszereléshez szükséges pénzt és időt. Fali kapcsoló mögé egyszerűen és gyorsan installálható.
A Mini Dimmer nem igényel nullás vezetéket (N). 2-vezetékes – nullás vezeték nélküli – installációval is működik.
A dimmer közvetlen kapcsolatot biztosít még a legkisebb égőkkel is. Ez az egyedüli Z-Wave dimmer a piacon, ami nem igényel minimum teljesítményt. Ez azt jelenti, hogy a felhasználó össze tudja kötni a dimmert 0 W (3-vezetékes kapcsolat esetén) vagy annál nagyobb teljesítményű égőkkel, lámpákkal.
LED-jelzéseivel tudatja, hogy a dimmer hozzá lett-e adva a hálózathoz, vagy éppen eltávolítva. Tartsd azonban észben, hogy a készülék lekapcsolása után a csatlakozókban még lehet feszültség!
Jellemzők:
Méretek: 33,5 × 38 × 15,5 mm
2- és 3-vezetékes installáció
Támogaja az S2-t
Égők fényerőszabályozása 1 W-tól
LED-jelzések
Dimmelhető fényforrás:
Hagyományos izzó 200 W-ig
Halogén 200 W-ig
LED 150 W-ig
LED-szalag 150 W-ig
Kompakt fénycső







Shelly EM 1 fázisú fogyasztásmérő és vezérlő
Shelly áramváltó szenzor 50A ShellyEM/3EM-hez
Shelly áramváltó szenzor 120A ShellyEM/3EM-hez
LAN controller Relay board, 5-ös
RouterBOARD 4011 fali tartó
X-Tech - 9U fali rack szekrény 600x600 kétrészes
RouterBOARD wAP ac LTE6 kit kültéri AP, mobil kliens
Shelly hőmérséklet szenzor adapter Shelly1/1PM-hez
HDMI to Micro HDMI kábel 1,5m fekete
Cambium ePMP Force 300-13 SM kliens
Sonoff Wireless 4 Buttons távirányító
Panasonic CR123 3V Lithium elem
RouterBOARD LtAP mini LTE kit kültéri AP, mobil router
Kábel teszter F/UTP RJ45+RJ11
NEO Water sensor Z-Wave
NEO Power Plug Z-Wave
NEO Motion sensor Z-Wave Gen2.
RouterBOARD Audience LTE6 kit wireless SOHO router
Sonoff 4CH PRO 4Ch WiFi+433 Smart Switch 10A
Sonoff Sensor-PIR2 433MHz rádiós mozgásérzékelő
Sonoff Sensor-DW1 433MHz rádiós ajtó/ablak nyitásérzékelő
Kingston MicroSDXC 64GB U3 A1 V30 Canvas React memóriakártya +Adapter
UTP kábel CAT6+ fali, Belden 2412D
Optikai kábel GUSND08 MM Belden, halogénmentes OM3
Optikai kábel GUSND12 MM Belden, halogénmentes OM3
Optikai kábel GUSN808 SM Belden, halogénmentes
Optikai kábel GUSN812 SM Belden, halogénmentes
R11e-LTE6 miniPCI-e LTE modul
Shelly Dimmer WiFi fényerőszabályzó
Shelly Button védődoboz Shelly 1/1PM -hez
TTGO T-Deer Pro Mini LoRa V02 868MHz Atmega328P
Wemos LOLIN32 Lite
Wemos D1 Mini PIR Shield V1.0.0
Wemos D1 Mini IR Controller Shield V1.0.0
Wemos D1 Mini RCT/Data Logger SD card Shield
Banner FAV12-40 akkumulátor
Aeotec Nano Switch Z-Wave Plus Gen5
Sonoff RE5V1C 5V Wifi Relay Modul
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM, Nextra
Optikai patch kábel MPO-LC/UPC OM4 8 cores 3mm, LSZH, 2m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 10M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 1M
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m