Webáruházainkban a tegnapi napon 4.811.054 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Aeotec Range Extender 6 Z-Wave Plus Gen5 Aeotec Range Extender 6 Z-Wave Plus Gen5


Irány a bolt


Értékesítés csak viszonteladóknak!


Az Aeotec Range Extender kiterjeszti Z-Wave okosotthon-központunk hatótávolságát, hogy akár pincéből, padlásról, garázsból is tudjuk a csatlakoztatott eszközeinket irányítani.
Így 30–100 méter nyerhetünk használatával.

Műszaki adatok:

  • Tápellátás: 230 V/0,1 A, 50 Hz
  • Saját fogyasztás: 1,8 W
  • Üzemi hőmérséklet: -20–50 °C
  • Cseppállóság: IP20
  • Kommunikáció: Z-wave
  • Működési frekvencia: 868,42 MHz
  • Maximális hatótávolság: épületen kívül 100 m, épületen belül 30 m
  • Méretek: 45×45×60 mm
  • Vera Gateway-el kompatibilis






RouterBOARD LtAP mini LTE kit kültéri AP, mobil router
Kábel teszter F/UTP RJ45+RJ11
NEO Water sensor Z-Wave
NEO Power Plug Z-Wave
NEO Motion sensor Z-Wave Gen2.
RouterBOARD Audience LTE6 wireless SOHO router
Sonoff 4CH PRO 4Ch WiFi+433 Smart Switch 10A
Sonoff Sensor-PIR2 433MHz rádiós mozgásérzékelő
Sonoff Sensor-DW1 433MHz rádiós ajtó/ablak nyitásérzékelő
Kingston MicroSDXC 64GB U3 A1 V30 Canvas React memóriakártya +Adapter
R11e-LTE6 miniPCI-e LTE modul
Shelly Dimmer WiFi fényerőszabályzó
Shelly Button védődoboz Shelly 1 és Shelly PM -hez
TTGO T-Deer Pro Mini LoRa V02 868MHz Atmega328P
Wemos LOLIN32 Lite
Wemos D1 Mini PIR Shield V1.0.0
Wemos D1 Mini IR Controller Shield V1.0.0
Wemos D1 Mini RCT/Data Logger SD card Shield
Banner FAV12-40 akkumulátor
Aeotec Nano Switch Z-Wave Plus Gen5
Sonoff RE5V1C 5V Wifi Relay Modul
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM, Nextra
Optikai patch kábel MPO-LC/UPC OM4 8 cores 3mm, LSZH, 2m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 10M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 1M
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
TP-Link OC200 Omada Cloud Controller
RouterBOARD LtAP mini kültéri AP, GPS vevővel
Raspberry Pi Case Black/Gray ház RBI Pi4
Optikai toldó LC/UPC MultiMode MM OM4 DX duplex
Optikai toldó LC/UPC MultiMode MM OM3 DX duplex
LC/UPC MultiMode MM OM4 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
MikroTik 48/12V belső tápegység CCR-hez
R11e-LoRa8 miniPCI-e modul
MikroTik Mobile Quick Setup adapter
Shelly H&T Wifi sensor USB adapter
Shelly Flood WiFi Flood and Tepmereture Sensor
Raspberry Pi Sense Hat Szenzor Fejlesztőkészlet
Shelly 4PRO 4ch 10A WiFi Relay Switch DIN sínre