Webáruházainkban a tegnapi napon 892.789 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Wemos D1 Mini RCT/Data Logger SD card Shield      Wemos D1 Mini RCT/Data Logger SD card Shield


Irány a bolt


Értékesítés csak viszonteladóknak!


A modul microSD kártyafoglalatával 16MB...64GB kapacitású FAT16/FAT32-re formázott microSDkártya fogadására alkalmas.
Az időpecséthez a pontos időt az RTC biztosítja mely a DS1307 chipre épül.
 
A modulhoz a csatlakozósorokat hozzá kell forrasztani!
 
Tulajdonságok:
 
  • Tápfeszültség: 3.3V és 5V (ESP8266 D1 mini modulról),
  • I/O felület: 3.3V LVTTL,
  • Áramfelvétel: uSD kártya határozza meg.
  • Adatsebesség: SPI busz (~75 kbyte/sec), IIC busz (~100 kHz)
  • Támogatott SD-kártyaformátum: SD1, SD2, SDHC,
  • Csatlakozás: tüskesor,
  • Beépített (cserélhető) gombelem,
  • 7 év elemkapacitás,
  • Integrált elem-csepptöltés funkció.
 
A készlet tartalmaz:
2db hosszú tüskés csatlakozóaljzatsort
2db rövid tüskés csatlakozóaljzatsort
2db normál csatlakozótüskesort
1db RCT/SD Shield , Wemos D1 Mini modulhoz






Shelly EM 1 fázisú fogyasztásmérő és vezérlő
Shelly áramváltó szenzor 50A ShellyEM/3EM-hez
Shelly áramváltó szenzor 120A ShellyEM/3EM-hez
LAN controller Relay board, 5-ös
RouterBOARD 4011 fali tartó
X-Tech - 9U fali rack szekrény 600x600 kétrészes
RouterBOARD wAP ac LTE6 kit kültéri AP, mobil kliens
Shelly hőmérséklet szenzor adapter Shelly1/1PM-hez
HDMI to Micro HDMI kábel 1,5m fekete
Cambium ePMP Force 300-13 SM kliens
Sonoff Wireless 4 Buttons távirányító
Panasonic CR123 3V Lithium elem
RouterBOARD LtAP mini LTE kit kültéri AP, mobil router
Kábel teszter F/UTP RJ45+RJ11
NEO Water sensor Z-Wave
NEO Power Plug Z-Wave
NEO Motion sensor Z-Wave Gen2.
RouterBOARD Audience LTE6 kit wireless SOHO router
Sonoff 4CH PRO 4Ch WiFi+433 Smart Switch 10A
Sonoff Sensor-PIR2 433MHz rádiós mozgásérzékelő
Sonoff Sensor-DW1 433MHz rádiós ajtó/ablak nyitásérzékelő
Kingston MicroSDXC 64GB U3 A1 V30 Canvas React memóriakártya +Adapter
UTP kábel CAT6+ fali, Belden 2412D
Optikai kábel GUSND08 MM Belden, halogénmentes OM3
Optikai kábel GUSND12 MM Belden, halogénmentes OM3
Optikai kábel GUSN808 SM Belden, halogénmentes
Optikai kábel GUSN812 SM Belden, halogénmentes
R11e-LTE6 miniPCI-e LTE modul
Shelly Dimmer WiFi fényerőszabályzó
Shelly Button védődoboz Shelly 1/1PM -hez
TTGO T-Deer Pro Mini LoRa V02 868MHz Atmega328P
Wemos LOLIN32 Lite
Wemos D1 Mini PIR Shield V1.0.0
Wemos D1 Mini IR Controller Shield V1.0.0
Wemos D1 Mini RCT/Data Logger SD card Shield
Banner FAV12-40 akkumulátor
Aeotec Nano Switch Z-Wave Plus Gen5
Sonoff RE5V1C 5V Wifi Relay Modul
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM, Nextra
Optikai patch kábel MPO-LC/UPC OM4 8 cores 3mm, LSZH, 2m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 10M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 1M
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m