Webáruházainkban a tegnapi napon 3.603.724 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Wemos D1 Mini PIR Shield V1.0.0                   Wemos D1 Mini PIR Shield V1.0.0


Irány a bolt


Értékesítés csak viszonteladóknak!


A mozgásérzékelő 5...12 m távolságról képes érzékelni a változást. Ez teszi alkalmassá otthoni területvédelmi rendszer kiépítésére.
A passzív érzékelő áramköri kialakítása mindent tartalmaz a nagystabilitású működéshez. A rendszer a AS312 integrált mozgásérzékelőre épül, amely a rendszer-jellemzőket kezeli és a kimenete magas szintet vesz fel mozgás érzékelésekor. 
 
A modulhoz a csatlakozósorokat hozzá kell forrasztani!
 
Tulajdonságok: 
  • I/O felület: 3.3V LVTTL,
  • Tápellátás: 3.3V (D1 mini shieldről),
  • Érzékelőchip: AS312,
  • Kommunikáció: L/H protokoll,
  • Áramfelvétel: <1mA,
  • Csatlakozás: tüskesoron keresztül.
Érzékelő:
  • Típusazonosító: AS312/PIR,
  • Szensor lencse mérete: ~11mm (átmérő),
  • Rendszerfeszültség: DC2.7V .. 3.6V,
  • Kimenet: 3.3V / 0V,
  • Késleltetés: kb. 2.3 sec (fix),
  • Kimeneti jel: 3.2 sec (fix),
  • Érzékelés: max. 130/110 fok (X/Y), max. 12 méter táv,
  • Működési hőfoktartomány: -15 ... +70 °C,
  • Működés: beállítás alapján teljesen automata.

Lábkiosztás

  • D3 - jelvonal,
  • Egyéb - szitázva az áramköri lapon.
 
A készlet tartalmaz:
2db normál csatlakozótüskesort
1db PIR Shield , Wemos D1 Mini modulhoz






MikroTik nRayAIM-DH1 beállító adapter
Belden H121 AL PVC, 75 ohm koax kábel 100 méter
TP-Link CPE510 802.11a/n kültéri AP/Kliens eszköz
Ubiquiti SFP/SFP+ direkt kábel 0.5 méter
UniFi Protect ViewPort POE
QSFP+ direkt kábel 4x10G SFP+ 3 méter, MikroTik
RouterBOARD wAP ac kültéri wireless router
TP-Link TL-SG2210P Gigabit POE switch SFP porttal
SFP modul 1.25G Single Mode, 80km (S-55DLC80D)
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-45/54LC20D)
Shelly Bypass Shelly1L/Shelly2Dimmer-hez
Shelly 1L (csak fázissal működő) WiFi Relay Switch
Shelly Uni szenzor, kapcsoló, muti I/O WiFi modul
TP-Link TL-SG2428P 24+4 portos Gigabit POE switch
Optikai gyorscsatlakozó SC/APC SM FTTx
RouterBOARD Wireless Wire Cube 60GHz pont-pont link
Rack fésűs panel 19", 1U
UniFiSwitch 24 port PRO Gigabit switch Gen2
METZ T145 univerzális alumínium tartó alumínium csappal
Sonoff ZigBee Ajtó/ablak nyitásérzékelő
Sonoff ZigBee Mozgásérzékelő
Sonoff ZigBee Hőmérsékelt és páratartalom érzékelő
Sonoff ZigBee WiFi Switch
SFP/SFP+/SFP28 direkt kábel 1 méter, MikroTik
RouterBOARD LHGG LTE6 kit Gigabit mobil kliens
Shelly Dimmer2 WiFi fényerőszabályzó max. 230W
RouterBOARD Wireless Wire nRAY 60 GHz pont-pont link
Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN asztali
RouterBOARD hAP ac3 SOHO wireless router
UTP kábel CAT.5E fali, Belden 1583EPE, kültéri, 500 méter
FTP aljzat CAT.6, DIN sínre
FTP aljzat CAT.5E, DIN sínre
Optikai kábel GUSN804 SM Belden
FTP csatlakozó CAT.6a szerszám nélküli
UTP csatlakozó CAT.6a szerszám nélküli
UAP-AC-M-PRO UniFi Access Point, AC Mesh PRO, 5-ös csomag
RouterBOARD mANTBox 52 15s kültéri AP
Cloud Smart Switch CSS610 netPower Lite 7R
MikroTik MTCWE képzés
UniFiSwitch 48 port PRO Gigabit switch Gen2
UniFiSwitch 24 port Gigabit switch Gen2
UFiber Splitter 1-8
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 2m
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 1m
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 2m
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 1m
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM DX duplex 3mm 2m
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM DX duplex 3mm 1m