Webáruházainkban a tegnapi napon 4.596.065 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Raspberry Pi PiNoIR Camera V2 Raspberry Pi PiNoIR Camera V2


Irány a bolt


13.641 Ft
Forgalmazó: Wireless-Bolt
Tel: +36-53-571-114


Raspberry PiNoIR HD kamera modul V2

A Pi NoIR megegyezik a standard kameramodullal, de infravörös szűrő nélkül. 
A Raspberry Pi High Definition (HD) Kamera  Raspberry Pi modulhoz csatlakoztatható
Az imx219PQ képérzékelő a Sony-tól származik.

Funkciók és előnyök:

IR szűrő nélkül
Kiváló minőségű képek
Nagy adatátviteli képesség
8 megapixeles érzékelő, rögzített fókusz
1080p, 720p60 és VGA90
Sony IMX219PQ CMOS képérzékelő
15 érintkezős szalagkábel

A kameramodul csatlakoztatása pi-hez:
A modulhoz csatlakozó 15 cm-es szalagkábel egyenesen a Pi kamera soros interfész-portjához (CSI) csatlakozik. A csatlakoztatás után a kamera áramköri lapját a multi-media Absztrakciós réteg (MMAL) vagy a Video for Linux (V4L) API-k segítségével lehet elérni. 







Western Digital 8TB 64MB SATA3 256MB 7200RPM HDD
Shelly Door/Window2 WiFi nyitásérzékelő szenzor
Fali tartó Shelly H&T szenzorhoz fehér B kategória
Fali tartó Shelly H&T szenzorhoz
GBE-LR 60GHz/5GHz kültéri rádió, Long Range
UniFiSwitch 48 port PRO Gigabit POE switch Gen2
UniFiSwitch 24 port PRO Gigabit POE switch Gen2
UFiber Splitter 1-32
UFiber Splitter 1-16
UFiber Splitter 1-4
UVC G4 Bullet UniFi Video Camera G4, IR
UniFi Protect UNVR videó rögzítő
TP-Link TL-SG105PE 5 port Gigabit 4 port POE+
TP-Link TL-SF1008LP 10/100 8 portos switch 4 POE
TP-Link TL-SF1005LP 10/100 5 portos switch 4 POE
TP-Link Archer C24 AC750 dual band wireless router
GSM Controller V4 tokozott
MikroTik MTCRE képzés
DIN sín adapter Shelly 2.5 és Shelly EM-hez -dupla
DIN sín adapter Shelly 2.5 és Shelly EM-hez
DIN sín adapter Shelly 1 és Shelly 1PM reléhez
DIN sín adapter Shelly 1 és Shelly 1PM - dupla
METZ golyós zárású bilincs 7,9X360 mm d=102 mm r.m
METZ golyós zárású bilincs 7,9X259 mm d=69 mm r.m.
METZ golyós zárású bilincs 7,9X201 mm d=50 mm r.m.
METZ golyós zárású bilincs 4,6X360 mm d=102 mm r.m
METZ golyós zárású bilincs 4,6X259 mm d=69 mm r.m.
METZ golyós zárású bilincs 4,6X201 mm d=50 mm r.m.
Sonoff GK-200MP2-B Wi-Fi IP Security Camera
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
Shelly Button 1 WiFi-s okos távirányító gomb
Shelly Gas gázszivárgás érzékelő WiFi-s okosszenzor
Shelly Vintage Edison-design (E27, ST64) WiFi-s okos izzó
TP-Link Archer T2U Plus AC600 dual band wireless
MaxLink dipol omni antenna 2.4GHz 10dBi RPSMA
UAP-AC-PRO-5 UniFi Access Point, AC PRO, 5-ös csomag
Jirous JPA-9 panel antenna 2.4GHz 9dBi, kötegelővel
Raspberry Pi Zero WH alaplap
MikroTik 12V 5A belső tápegység CCR1016-hoz
Sonoff 5050RGB Smart LED Light Strip RGB LED szalag
Sonoff L1-5M Smart LED Light Strip WiFI LED szalag
Sonoff L1-2M Smart LED Light Strip WiFI LED szalag
Sonoff 5V 1,2A tápegység GK-200MP2-B-hez
Sonoff LBS Slampher WiFi-s E27 izzó foglalat
Sonoff ZigBee Bridge