Webáruházainkban a tegnapi napon 3.536.312 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Raspberry Pi 3 Model A+ single board computer Raspberry Pi 3 Model A+ single board computer


Irány a bolt


9.990 Ft
Forgalmazó: Wireless-Bolt
Tel: +36-53-571-114


Raspberry Pi 3 model A+ a Raspberry Pi 3 széria legkisebb tagja.

A Raspberry Pi 3 model B+ modellhez hasonlóan egy 64-bites 1.4GHz-es quad core processzort tartalmaz és egy kétsávos wifi (2.4 és 5GHz) és 4.2/BLE bluetooth egységet. Lemaradt az USB HUB áramkör és csak 512MB a RAM mérete. 1db USB  port és csak a wifi csatlakozás van. 

Processzor: Broadcom BCM2837B0 Processor Quad core A53 (ARM v8) 64-bit SoC
Memória: 512MB LPDDR2 SDRAM 
Bluetooth: 2.4Ghz/5GHz IEEE 802.11b/g/n/ac wireless LAN, Bluetooth/BLE
USB: USB 2.0 port
GPIO: GPIO Header 40-pin
HDMI: 1 x normál méretű
Video: MIPI DSI display port, MIPI CSI camera port & 4 Pole stereo output and composite video port
Multimedia: H.264, MPEG-4 decode (1080p30). H.264 encode (1080p30). OpenGL ES 1.1, 2.0 graphics.
Háttértár: microSD card slot for loading operating system and data storage
Tápellátás: USB connector for 5V / 2.5A dc







Shelly EM 1 fázisú fogyasztásmérő és vezérlő
Shelly áramváltó szenzor 50A ShellyEM/3EM-hez
Shelly áramváltó szenzor 120A ShellyEM/3EM-hez
LAN controller Relay board, 5-ös
RouterBOARD 4011 fali tartó
X-Tech - 9U fali rack szekrény 600x600 kétrészes
RouterBOARD wAP ac LTE6 kit kültéri AP, mobil kliens
Shelly hőmérséklet szenzor adapter Shelly1/1PM-hez
HDMI to Micro HDMI kábel 1,5m fekete
Cambium ePMP Force 300-13 SM kliens
Sonoff Wireless 4 Buttons távirányító
Panasonic CR123 3V Lithium elem
RouterBOARD LtAP mini LTE kit kültéri AP, mobil router
Kábel teszter F/UTP RJ45+RJ11
NEO Water sensor Z-Wave
NEO Power Plug Z-Wave
NEO Motion sensor Z-Wave Gen2.
RouterBOARD Audience LTE6 kit wireless SOHO router
Sonoff 4CH PRO 4Ch WiFi+433 Smart Switch 10A
Sonoff Sensor-PIR2 433MHz rádiós mozgásérzékelő
Sonoff Sensor-DW1 433MHz rádiós ajtó/ablak nyitásérzékelő
Kingston MicroSDXC 64GB U3 A1 V30 Canvas React memóriakártya +Adapter
UTP kábel CAT6+ fali, Belden 2412D
Optikai kábel GUSND08 MM Belden, halogénmentes OM3
Optikai kábel GUSND12 MM Belden, halogénmentes OM3
Optikai kábel GUSN808 SM Belden, halogénmentes
Optikai kábel GUSN812 SM Belden, halogénmentes
R11e-LTE6 miniPCI-e LTE modul
Shelly Dimmer WiFi fényerőszabályzó
Shelly Button védődoboz Shelly 1/1PM -hez
TTGO T-Deer Pro Mini LoRa V02 868MHz Atmega328P
Wemos LOLIN32 Lite
Wemos D1 Mini PIR Shield V1.0.0
Wemos D1 Mini IR Controller Shield V1.0.0
Wemos D1 Mini RCT/Data Logger SD card Shield
Banner FAV12-40 akkumulátor
Aeotec Nano Switch Z-Wave Plus Gen5
Sonoff RE5V1C 5V Wifi Relay Modul
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM, Nextra
Optikai patch kábel MPO-LC/UPC OM4 8 cores 3mm, LSZH, 2m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 10M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 1M
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m