Webáruházainkban a tegnapi napon 1.552.416 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Kingston MicroSDXC 64GB Canvas React memóriakártya U3 A1 V30 + Adapter Kingston MicroSDXC 64GB Canvas React memóriakártya U3 A1 V30 + Adapter


Irány a bolt


8.700 Ft
Forgalmazó: Wireless-Bolt
Tel: +36-53-571-114


  • 64GB
  • UHS-I Speed Class
  • Speed Class: Class 10(C10)
  • UHS Speed Class: Class 3 (U3)
  • Video Speed Class: Class 20 (V30)
  • Application Performance Class 1 (A1) - Raspberry Pi-be ajánlott 
  • 100MB/s olvasási,  70MB/s írási sebesség
  • Műkődési hőmérséklettartomány: -25°C~85°C






Western Digital 8TB 64MB SATA3 256MB 7200RPM HDD
Shelly Door/Window2 WiFi nyitásérzékelő szenzor
Fali tartó Shelly H&T szenzorhoz fehér B kategória
Fali tartó Shelly H&T szenzorhoz
GBE-LR 60GHz/5GHz kültéri rádió, Long Range
UniFiSwitch 48 port PRO Gigabit POE switch Gen2
UniFiSwitch 24 port PRO Gigabit POE switch Gen2
UFiber Splitter 1-32
UFiber Splitter 1-16
UFiber Splitter 1-4
UVC G4 Bullet UniFi Video Camera G4, IR
UniFi Protect UNVR videó rögzítő
TP-Link TL-SG105PE 5 port Gigabit 4 port POE+
TP-Link TL-SF1008LP 10/100 8 portos switch 4 POE
TP-Link TL-SF1005LP 10/100 5 portos switch 4 POE
TP-Link Archer C24 AC750 dual band wireless router
GSM Controller V4 tokozott
MikroTik MTCRE képzés
DIN sín adapter Shelly 2.5 és Shelly EM-hez -dupla
DIN sín adapter Shelly 2.5 és Shelly EM-hez
DIN sín adapter Shelly 1 és Shelly 1PM reléhez
DIN sín adapter Shelly 1 és Shelly 1PM - dupla
METZ golyós zárású bilincs 7,9X360 mm d=102 mm r.m
METZ golyós zárású bilincs 7,9X259 mm d=69 mm r.m.
METZ golyós zárású bilincs 7,9X201 mm d=50 mm r.m.
METZ golyós zárású bilincs 4,6X360 mm d=102 mm r.m
METZ golyós zárású bilincs 4,6X259 mm d=69 mm r.m.
METZ golyós zárású bilincs 4,6X201 mm d=50 mm r.m.
Sonoff GK-200MP2-B Wi-Fi IP Security Camera
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
Shelly Button 1 WiFi-s okos távirányító gomb
Shelly Gas gázszivárgás érzékelő WiFi-s okosszenzor
Shelly Vintage Edison-design (E27, ST64) WiFi-s okos izzó
TP-Link Archer T2U Plus AC600 dual band wireless
MaxLink dipol omni antenna 2.4GHz 10dBi RPSMA
UAP-AC-PRO-5 UniFi Access Point, AC PRO, 5-ös csomag
Jirous JPA-9 panel antenna 2.4GHz 9dBi, kötegelővel
Raspberry Pi Zero WH alaplap
MikroTik 12V 5A belső tápegység CCR1016-hoz
Sonoff 5050RGB Smart LED Light Strip RGB LED szalag
Sonoff L1-5M Smart LED Light Strip WiFI LED szalag
Sonoff L1-2M Smart LED Light Strip WiFI LED szalag
Sonoff 5V 1,2A tápegység GK-200MP2-B-hez
Sonoff LBS Slampher WiFi-s E27 izzó foglalat
Sonoff ZigBee Bridge