Webáruházainkban a tegnapi napon 1.386.607 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M


Irány a bolt


Értékesítés csak viszonteladóknak!


- Szerelt Optikai patch kábel
- LC-LC duplex csatlakozóval
- 50/125um multimódusú OM4 kábel
- 5m hosszú
- 3mm átmérő







Aeotec Dock for Water Sensor 6 Z-Wave Plus
Aeotec Water Sensor 6 Z-Wave Plus vízérzékelő
Aeotec Indoor Siren 6 Z-Wave Plus Sziréna
Aeotec TriSensor Z-Wave Plus Gen5
Aeotec Dual Nano Switch w. energy metering Z-Wave
Aeotec Range Extender 7 Z-Wave Plus S2
Aeotec Smart Switch 6 Z-Wave intelligens aljzat
RouterBOARD hAP ac3 LTE6 kit wireless SOHO router
Cloud Router Switch CRS318 netPower 16P
Shelly Vintage (E27, A60) WiFi okosizzó
Shelly DUO (E27) WiFi okosizzó
Shelly DUO (G10) WiFi okosizzó
24V 48 Watt DC tápegység
UniFi Dream Machine PRO Security Gateway, Rack
UniFi Building Bridge UBB 60GHz/5GHz pont pont link
GBE GigaBeam 60GHz/5GHz kültéri rádió
LK tHAT IDC10 bővítőlap
TP-Link TL-WPA7510KIT AC750 Wireless AC Powerline adapter kit
LTU Rocket 5 GHz kültéri bázis
LTU Lite kültéri 5GHz Kliens
Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS
LK három fázisú feszültség szenzor
TinyESP WiFi kontroller OLED kijelzővel
TinyESP WiFi kontroller
LK ajtónyitás érzékelő
FTP kábel CAT.6 fali, beltéri, Optro-Net, LSOH, 500 méter
FTP kábel CAT.5E patch, beltéri, Optro-Net, 305 méter
FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE00, 500 méter
Kingston MicroSDXC 64GB Canvas Go! Plus memóriakártya R170 U3 A2 V30 + Adapter
Hi-Link HLK-SW16 LAN/WiFi 16ch 10A relay board
TTGO ESP32-WROVER-B PSRAM BLE WiFi dev.board
Raspberry Pi 4 Model B 8GB RAM single board computer
Kingston MicroSDHC 32GB Canvas React memóriakártya U3 A1 V30 + Adapter
RouterBOARD NetMetal ac2 kültéri AP/kliens
RouterBOARD LtAP LTE6 kit kültéri AP, mobil
KELine Cat.6 FTP patch panel 24xRJ45/S Kompakt HD 0,5U
Rack elosztópanel, 7-es, 19", 1U
Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM 1U rack
PN532 NFC RFID Modul
NodeMCU-ESP-32S WiFi+BT IoT dev.board
UTP kábel CAT6 fali, Optro-Net, kültéri, 500 méter
FTP kábel CAT.6A fali, kültéri Optro-Net, LSNH
FTP kábel CAT.5E fali, beltéri, Optro-Net
Wemos D1 Mini DS18B20 Temperature sensor shield
TP-Link Tapo P100 WiFi+Bt okos dugalj max. 10A
TP-Link Tapo C100 WiFi Home Security Camera
Wemos D1 Mini ESP32 V1.0.0 WiFi+BT IoT dev. board
TTGO ESP32 D1 MINI V2 WiFi+BT dev.board
Wemos D1 Mini Dual Base V1.0.0
Kingston MicroSDHC 16GB Canvas Select Plus memóriakártya U1 A1 C10 Adapter nélkül