Webáruházainkban a tegnapi napon 3.544.767 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
RouterBOARD LHG XL 52 ac kliens Level 3 RouterBOARD LHG XL 52 ac kliens Level 3


Irány a bolt


Értékesítés csak viszonteladóknak!


Nagy nyereségű antennával, nagy kimenő teljesítményű két, egymástól független rádióval, az egyik 5, a másik 2,4GHz-en. Használhatók backup-ként vagy együtt load balancing-ra. Pont-pont vagy pont-multipont kliensként is alkalmazható.

- 1x Dupla pol. 802.11b/g/n rádió
- 1x Dupla pol. 802.11a/n/ac rádió
- 550 mm, dupla pol. grid antenna
- Antenna nyereség 18dBi/2,4GHz és 27dBi/5GHz
- 1x 10/100/1000 Ethernet port
- 1x SFP port







Banner FAV12-40 akkumulátor
Aeotec Nano Switch Z-Wave Plus Gen5
Sonoff RE5V1C 5V Wifi Relay Modul
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM, Nextra
Optikai patch kábel MPO-LC/UPC OM4 8 cores 3mm, LSZH, 2m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 10M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 1M
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
TP-Link OC200 Omada Cloud Controller
RouterBOARD LtAP mini kültéri AP, GPS vevővel
Raspberry Pi Case Black/Gray ház RBI Pi4
Optikai toldó LC/UPC MultiMode MM OM4 DX duplex
Optikai toldó LC/UPC MultiMode MM OM3 DX duplex
LC/UPC MultiMode MM OM4 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
MikroTik 48/12V belső tápegység CCR-hez
R11e-LoRa8 miniPCI-e modul
MikroTik Mobile Quick Setup adapter
Shelly H&T Wifi sensor USB adapter (fekete)
Shelly Flood WiFi Flood and Tepmereture Sensor
Raspberry Pi Sense Hat Szenzor Fejlesztőkészlet
Shelly 4PRO 4ch 10A WiFi Relay Switch DIN sínre
EUROTRONIC SPIRIT Smart Radiator Thermostat Z-Wave
Aeotec Dual Nano Switch Z-Wave Plus Gen5
Aeotec Nano Dimmer w. power meter Z-Wave Plus Gen5
METZ HB080 Lengőhorog balos nsz. oszlopra (törésponti)
METZ H080 Lengőhorog köroszlopra (törésponti)
METZ H025 Átfeszítő horog falra
METZ H023 Átfeszítő horog nagy átm. köroszlopra
Raspberry Pi 4 Model B 4G RAM single board computer
Aeotec Nano Switch w. energy metering Z-Wave Gen5
Aeotec Range Extender 6 Z-Wave Plus Gen5
Iskra BICOM432-40-WM1 Bistable Kontraktor + Mérő
Iskra IKA232-20 2 pólusos kontraktor
Qubino 3-Phase Smart Meter 3x230(400)V
Qubino 1-Phase Smart Meter 230VAC din sínre
SanDisk microSDHC 64GB Extreme PRO + adapter
RouterBOARD Audience wireless SOHO router
RouterBOARD wAP 60G kliens
EdgeRouter 10X 10 portos router