Webáruházainkban a tegnapi napon 3.324.851 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Sonoff TH16 Smart Switch 15A Sonoff TH16 Smart Switch 15A


Irány a bolt


5.340 Ft
Forgalmazó: Wireless-Bolt
Tel: +36-53-571-114


Sonoff TH16, 230V/10A vezérlő hőmérséklet és páratartalom érzékelő bemenettel

Sonoff TH10 vezetéknélküli 230V/15A kapcsoló
Külön AM2301 hőmérséklet és páratartalom érzékelő csatlakoztatása szükséges a méréshez!
Ingyenes iOS és Android app.

  • Belső tápfeszültség: 5V (ESP8266: 3.3V),
  • I/O felület: 3.3V LVTTL,
  • KIsfeszültségű terület áramfelvétel: max 400mA (WiFi+relé).
  • Frekvencia: 2.4 GHz sáv (802.11 B/G/N),
  • Antenna: integrált,
  • Adatsebesség: 115200/8/n/1 vagy 9600/8/n/1 (konfigurálható),
  • Flash memória: 4Mbit (1MB),
  • Biztonság: WiFi (OPEN / WEP / WPA_PSK / WPA2_PSK / WPA_WPA2_PSK)
  • Működési mód: Client / Access Point / Both Client and Access Point,
  • Kommunikáció: TCP és UDP,
  • SSL támogatás: alapfirmware nem támogatja,
  • Egyidejű kapcsolatok száma: max. 5,
  • Működési hőfoktartomány: -20 ~ +75 °C.

Csatlakozó

  • Bemenet: 90...250V,
  • Kimenet: kapcsolt, max 15A(rezisztív),
  • Szenzor: kombinált hőmérséklet/páraszenzor.






Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM 1U rack
PowerBeam 5AC Gen2, 5 db-os csomag
Ubiquiti CAT6 patch kábel 20 cm
Shelly EM 1 fázisú fogyasztásmérő és vezérlő
Shelly áramváltó szenzor 50A ShellyEM/3EM-hez
Shelly áramváltó szenzor 120A ShellyEM/3EM-hez
LAN controller Relay board, 5-ös
RouterBOARD 4011 fali tartó
X-Tech - 9U fali rack szekrény 600x600 kétrészes
RouterBOARD wAP ac LTE6 kit kültéri AP, mobil kliens
Shelly hőmérséklet szenzor adapter Shelly1/1PM-hez
HDMI to Micro HDMI kábel 1,5m fekete
Cambium ePMP Force 300-13 SM kliens
Sonoff Wireless 4 Buttons távirányító
Panasonic CR123 3V Lithium elem
RouterBOARD LtAP mini LTE kit kültéri AP, mobil router
Kábel teszter F/UTP RJ45+RJ11
NEO Water sensor Z-Wave
NEO Power Plug Z-Wave
NEO Motion sensor Z-Wave Gen2.
RouterBOARD Audience LTE6 kit wireless SOHO router
Sonoff 4CH PRO 4Ch WiFi+433 Smart Switch 10A
Sonoff Sensor-PIR2 433MHz rádiós mozgásérzékelő
Sonoff Sensor-DW1 433MHz rádiós ajtó/ablak nyitásérzékelő
Kingston MicroSDXC 64GB U3 A1 V30 Canvas React memóriakártya +Adapter
UTP kábel CAT6+ fali, Belden 2412D
Optikai kábel GUSND08 MM Belden, halogénmentes OM3
Optikai kábel GUSND12 MM Belden, halogénmentes OM3
Optikai kábel GUSN808 SM Belden, halogénmentes
Optikai kábel GUSN812 SM Belden, halogénmentes
R11e-LTE6 miniPCI-e LTE modul
Shelly Dimmer WiFi fényerőszabályzó
Shelly Button védődoboz Shelly 1/1PM -hez
TTGO T-Deer Pro Mini LoRa V02 868MHz Atmega328P
Wemos LOLIN32 Lite
Wemos D1 Mini PIR Shield V1.0.0
Wemos D1 Mini IR Controller Shield V1.0.0
Wemos D1 Mini RCT/Data Logger SD card Shield
Banner FAV12-40 akkumulátor
Aeotec Nano Switch Z-Wave Plus Gen5
Sonoff RE5V1C 5V Wifi Relay Modul
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM, Nextra
Optikai patch kábel MPO-LC/UPC OM4 8 cores 3mm, LSZH, 2m
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 10M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 1M
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m