Webáruházainkban a tegnapi napon 5.498.024 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Shelly i3 WiFi Multi Switch 3 bement modul Shelly i3 WiFi Multi Switch 3 bement modul


Irány a bolt


4.785 Ft
Forgalmazó: Wireless-Bolt
Tel: +36-53-571-114


Az i3 a Shelly új okos vezeték nélküli kapcsolási megoldása, melyben nincs relé, de max. 3 db kapcsoló állását érzékelve vezeték nélkül képes vezérelni más Shelly reléket és szenzorokat.







METZ T145 univerzális alumínium tartó alumínium csappal
SFP/SFP+/SFP28 direkt kábel 1 méter, MikroTik
RouterBOARD LHGG LTE6 kit Gigabit mobil kliens
Shelly Dimmer2 WiFi fényerőszabályzó max. 230W
RouterBOARD Wireless Wire nRAY 60 GHz pont-pont link
Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN asztali
RouterBOARD hAP ac3 SOHO wireless router
UTP kábel CAT.5E fali, Belden 1583EPE, kültéri, 500 méter
FTP aljzat CAT.6, DIN sínre
FTP aljzat CAT.5E, DIN sínre
Optikai kábel GUSN804 SM Belden
FTP csatlakozó CAT.6a szerszám nélküli
UTP csatlakozó CAT.6a szerszám nélküli
UAP-AC-M-PRO UniFi Access Point, AC Mesh PRO, 5-ös csomag
RouterBOARD mANTBox 52 15s kültéri AP
Cloud Smart Switch CSS610 netPower Lite 7R
MikroTik MTCWE képzés
UniFiSwitch 48 port PRO Gigabit switch Gen2
UniFiSwitch 24 port Gigabit switch Gen2
UFiber Splitter 1-8
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 2m
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 1m
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 2m
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 1m
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM DX duplex 3mm 2m
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM DX duplex 3mm 1m
Optikai patch SC/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
Optikai patch SC/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
Külső LTE MIMO antenna 2x50cm SMA, mágneses
Külső jármű antenna LTE/3G/GPS/GLONASS 3x300cm SMA
Külső LTE MIMO antenna 2x300cm SMA, beépíthető
DDR-120C-24 DC-DC konverter
TP-Link TL-WA855RE 300Mbit MiMo Range Extender
Western Digital 8TB 64MB SATA3 256MB 7200RPM HDD
Shelly Door/Window2 WiFi nyitásérzékelő szenzor
Fali tartó Shelly H&T szenzorhoz fehér B kategória
Fali tartó Shelly H&T szenzorhoz
GBE-LR 60GHz/5GHz kültéri rádió, Long Range
UniFiSwitch 48 port PRO Gigabit POE switch Gen2
UniFiSwitch 24 port PRO Gigabit POE switch Gen2
UFiber Splitter 1-32
UFiber Splitter 1-16
UFiber Splitter 1-4
UVC G4 Bullet UniFi Video Camera G4, IR
UniFi Protect UNVR videó rögzítő
TP-Link TL-SG105PE 5 port Gigabit 4 port POE+
TP-Link TL-SF1008LP 10/100 8 portos switch 4 POE
TP-Link TL-SF1005LP 10/100 5 portos switch 4 POE