Webáruházainkban a tegnapi napon 4.515.446 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
Cambium ePMP Force 130 SM kliens Cambium ePMP Force 130 SM kliens


Irány a bolt


36.529 Ft
Forgalmazó: Wireless-Bolt
Tel: +36-53-571-114


A Cambium legjobb ár/érték arányú kliens eszköze.

- Frekvencia: 5150 - 5970 MHz
- Csatorna szélesség: 5/10/20/40 MHz
- 1 darab 10/100Mbps ethernet port
- Kimenő teljesítmény: 3-28 dBm
- Antenna nyereség: 14 dBi
- Méretek: 235 x 77 x 58 mm
- Teljesítményfelvétel: 5 Watt, maximum 8 Watt
- Tápfeszültség: 24 Volt POE







GBE-LR 60GHz/5GHz kültéri rádió, Long Range
UniFiSwitch 48 port PRO Gigabit POE switch Gen2
UniFiSwitch 24 port PRO Gigabit POE switch Gen2
UFiber Splitter 1-32
UFiber Splitter 1-16
UFiber Splitter 1-4
UVC G4 Bullet UniFi Video Camera G4, IR
UniFi Protect UNVR videó rögzítő
TP-Link TL-SG105PE 5 port Gigabit 4 port POE+
TP-Link TL-SF1008LP 10/100 8 portos switch 4 POE
TP-Link TL-SF1005LP 10/100 5 portos switch 4 POE
TP-Link Archer C24 AC750 dual band wireless router
GSM Controller V4 tokozott
MikroTik MTCRE képzés
DIN sín adapter Shelly 2.5 és Shelly EM-hez -dupla
DIN sín adapter Shelly 2.5 és Shelly EM-hez
DIN sín adapter Shelly 1 és Shelly 1PM reléhez
DIN sín adapter Shelly 1 és Shelly 1PM - dupla
METZ golyós zárású bilincs 7,9X360 mm d=102 mm r.m
METZ golyós zárású bilincs 7,9X259 mm d=69 mm r.m.
METZ golyós zárású bilincs 7,9X201 mm d=50 mm r.m.
METZ golyós zárású bilincs 4,6X360 mm d=102 mm r.m
METZ golyós zárású bilincs 4,6X259 mm d=69 mm r.m.
METZ golyós zárású bilincs 4,6X201 mm d=50 mm r.m.
Sonoff GK-200MP2-B Wi-Fi IP Security Camera
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 1M
Shelly Button 1 WiFi-s okos távirányító gomb
Shelly Gas gázszivárgás érzékelő WiFi-s okosszenzor
Shelly Vintage Edison-design (E27, ST64) WiFi-s okos izzó
TP-Link Archer T2U Plus AC600 dual band wireless
MaxLink dipol omni antenna 2.4GHz 10dBi RPSMA
UAP-AC-PRO-5 UniFi Access Point, AC PRO, 5-ös csomag
Jirous JPA-9 panel antenna 2.4GHz 9dBi, kötegelővel
Raspberry Pi Zero WH alaplap
MikroTik 12V 5A belső tápegység CCR1016-hoz
Sonoff 5050RGB Smart LED Light Strip RGB LED szalag
Sonoff L1-5M Smart LED Light Strip WiFI LED szalag
Sonoff L1-2M Smart LED Light Strip WiFI LED szalag
Sonoff 5V 1,2A tápegység GK-200MP2-B-hez
Sonoff LBS Slampher WiFi-s E27 izzó foglalat
Sonoff ZigBee Bridge
Sonoff DIY D1 Wi-Fi Smart Dimmer Switch
Sonoff Sensor-Si7021
Sonoff DW2-WiFi Door/Window Sensor
Sonoff DIY Micro WiFi-s USB 5V kapcsoló