Webáruházainkban a tegnapi napon 2.999.391 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
FTP kábel CAT.5E fali, Belden 1633ENH, halogénmentes, 305 méter FTP kábel CAT.5E fali, Belden 1633ENH, halogénmentes, 305 méter


Irány a bolt


Értékesítés csak viszonteladóknak!


- Kiváló minőség!
- Típus: BELDEN 1633ENH
- Halogénmentes
- 4x2xAWG24
- FTP CAT.5E
- Árnyékolt
- fali kábel (tömör belső erek)
- LSNH (Low Smoke Nono-Halogen) burkolat, beltéri
- Kék színű







Triton 18U fali rack szekrény, 595 mm mély
Triton 15U fali rack szekrény, 595 mm mély
Triton 12U fali rack szekrény, 595 mm mély
Triton 9U fali rack szekrény, 595 mm mély
Triton 6U fali rack szekrény, 595 mm mély
Triton 4U fali rack szekrény, 595 mm mély
X-Tech ventilátor készlet rack szekrényhez
X-Tech 18U kétrészes fali rack szekrény, 600 mm mély
FTP csatlakozó fali kábelhez Ubiquiti, 100 darabos csomag
Cyberteam vízálló 6U rack szekrény csőre, 42x55x32
Rack szekrény 19" egyrészes fali 4U+2U/150
X-Tech 18U fali rack szekrény, 450 mm mély
X-Tech 6U kétrészes fali rack szekrény, 600 mm mély
RouterBOARD LHG XL 5 ac kliens Level 3
PicoStationM2-HP 802.11b/g/n Access Point
airCube ISP WiFi router
T-blade antenna LTE/UMTS/GSM/WiFi 30cm SMA dugó
T-blade antenna LTE/UMTS/GSM/WiFi 200cm SMA dugó
PCB antenna LTE/UMTS/GSM/WiFi 20cm U.FL
Külső antenna LTE/UMTS/GSM/WiFi/BT 300cm SMA dugó
MikroTik 5V, 5Watt DC tápegység (5VPOW)
RouterBOARD LHG XL 2 kliens Level 3
RouterBOARD LDF 5 ac kliens Level 3
RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5/5/10G réz modul
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 2 méter
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 1 méter
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 0.5 méter
24V 24 Watt DC tápegység
UltraDish TP 550 parabola 5GHz 27.5dBi
RouterBOARD SXTsq 5 High Power kliens Level 4
UF GPON OLT B+ modul
Cambium ePMP Force 190 kliens
LK OLED/RTC/I2C kék OLED bővítő LK3-hoz
TP-Link TL-SG1016PE 8+8 portos Gigabit rack/asztali POE switch
Obo Bettermann Ethernet túlfeszültségvédő
UF-Nano GPON CPE
PrismStation 5AC kültéri bázis
UniFiSwitch 16 XG 12+4 port 10G switch
EdgeRouter Infinity ER-8-XG
UniFi Mesh Antenna, dual-band
airCube AC WiFi router
UVC G3 AF UniFi Video Camera G3, IR, 5 darabos csomag
Ubiquiti U-Installer
Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal
Optikai Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um (STEEL BOX)
CAT6 UTP szerelt patch kábel 15m szürke
RG-59/U koax kábel, Belden 1855ENH halogénmentes
RG-6 koax kábel 75 ohm fekete, Belden 9116E, 305 méter
FTP kábel CAT.6 fali, Belden 7860NBH, 500 méter
FTP kábel CAT.6 fali, Belden 7860NBH halogénmentes