Webáruházainkban a tegnapi napon 3.089.353 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
TwistPort adapter RouterBOARD-hoz TwistPort adapter RouterBOARD-hoz


Irány a bolt


Értékesítés csak viszonteladóknak!


- Fémház
- TwistPort
- 2 x MMCX csatlakozó







UAP-AC-PRO-E UniFi Access Point, AC PRO
IgniteNet MetroLinq 60-19 kültéri egység
IgniteNet MetroLinq 60-19 2.5 Gbps kültéri egység
RouterBOARD LHG XL HP5 kliens, 4-es csomag
RouterBOARD hAP ac2 SOHO wireless router
Carant LPA-427 Log-per LTE antenna kültéri
Carant LPA-727 Log-per LTE antenna kültéri
Carant LPA-827 Log-per LTE antenna kültéri
Bullet Dual-Band ac kültéri AP/Kliens
NS 5AC LOCO, 5db-os csomag
EdgeRouter 4 portos router
Intex Hulk 700 inverter
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 5 méter
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 3 méter
UAP-AC-IW-PRO UniFi Access Point, AC In-Wall PRO
MikroTik Woobm-USB menedzsment adapter
Quectel EC25-E mPCI express LTE modul
MikroTik 24V 4A belső tápegység CCR-hez
MikroTik 24V 2.5A belső tápegység CCR, CRS-hez
LK SCT-013-030 áram szenzor
LK TR12 AC grid feszültség szenzor LK3-hoz
NanoStation 5AC LOCO kültéri 5GHz AP/Kliens
R11e-LTE miniPCI-e LTE modul
Optikai toldó SC MultiMode szimplex OM3
Optikai toldó SC MultiMode Duplex OM3
RouterBOARD M11G alaplap Level 4
Jirous JRZ-1200 merevítő rúd, állítható
Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN asztali/RACK POE switch
NanoSwitch 4 portos kültéri Gigabit switch
LiteBeam 5AC Gen2, 5 darabos csomag, POE tápegység nélkül
RouterBOARD cAP ac SOHO wireless Access Point
Triton 42U álló rack szekrény, 800 x 800 mm
Triton 42U álló rack szekrény, 800 x 600 mm
Triton 42U álló rack szekrény, 600 x 800 mm
Triton 42U álló rack szekrény, 600 x 600 mm
Triton 37U álló rack szekrény, 800 x 800 mm
Triton 37U álló rack szekrény, 800 x 600 mm
Triton 37U álló rack szekrény, 600 x 800 mm
Triton 37U álló rack szekrény, 600 x 600 mm
Triton 27U álló rack szekrény, 800 x 800 mm
Triton 27U álló rack szekrény, 800 x 600 mm
Triton 27U álló rack szekrény, 600 x 800 mm
Triton 27U álló rack szekrény, 600 x 600 mm
Triton 22U álló rack szekrény, 800 x 800 mm
Triton 22U álló rack szekrény, 800 x 600 mm
Triton 22U álló rack szekrény, 600 x 600 mm
Triton 18U álló rack szekrény, 600 x 800 mm
Triton 15U álló rack szekrény, 800 x 800 mm
Triton 15U álló rack szekrény, 800 x 600 mm
Triton 15U álló rack szekrény, 600 x 800 mm