Webáruházainkban a tegnapi napon 410.546 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
RouterBOARD cAP Lite 2nD SOHO wireless Access Point RouterBOARD cAP Lite 2nD SOHO wireless Access Point


Irány a bolt


8.463 Ft
Forgalmazó: Wireless-Bolt
Tel: +36-53-571-114


Otthon, irodában, publikus helyiségekben stb. kiválóan alkalmazható 2.4GHz-es, kis méretű dual chain WiFi access point.

- Falra vagy álmennyezetbe szerelhető
- Antennával egybeépített elérési pont
- 802.11b/g/n (2.4 GHz 2x2 MIMO) rádió
- 1x 10/100Mbps Ethernet port
- 802.3af/at POE támogatás, mikro USB aljzat







X-Tech ventilátor készlet rack szekrényhez
X-Tech - 18U fali rack szekrény 600x600 kétrészes
FTP csatlakozó fali kábelhez Ubiquiti, 100 darabos csomag
Cyberteam vízálló 6U rack szekrény csőre, 42x55x32
Rack szekrény 19" egyrészes fali 4U+2U/150
X-Tech - 18U fali rack szekrény 600x450
X-Tech - 6U fali rack szekrény 600x600 kétrészes
RouterBOARD LHG XL 5 ac kliens Level 3
PicoStationM2-HP 802.11b/g/n Access Point
airCube ISP WiFi router
TP-Link TL-SG1016PE 8+8 portos Gigabit rack/asztali POE switch
Mikrotik 5V, 5Watt DC tápegység
RouterBOARD LHG XL 2 kliens Level 3
RouterBOARD LDF 5 ac kliens Level 3
RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5/5/10G réz modul
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 2 méter
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 1 méter
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 0.5 méter
24V 24 Watt DC tápegység
UltraDish TP 550 parabola 5GHz 27.5dBi
RouterBOARD SXTsq 5 High Power kliens Level 4
UF GPON OLT B+ modul
Cambium ePMP Force 190 kliens
LK OLED/RTC/I2C kék OLED bővítő LK3-hoz
Obo Bettermann Ethernet túlfeszültségvédő
UF-Nano GPON CPE
PrismStation 5AC kültéri bázis
UniFiSwitch 16 XG 12+4 port 10G switch, Rack
EdgeRouter Infinity
UniFi Mesh Antenna, dual-band
airCube AC WiFi router
UVC G3 AF UniFi Video Camera G3, IR, 5 darabos csomag
Ubiquiti U-Installer
Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal
Optikai Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um (STEEL BOX)
CAT.6 UTP szerelt patch kábel 15 m
RG-59/U koax kábel, Belden 1855ENH halogénmentes
RG-6 koax kábel 75 ohm fekete, Belden 9116E, 305 méter
FTP kábel CAT.6 fali, Belden 7860NBH, 500 méter
FTP kábel CAT.6 fali, Belden 7860NBH halogénmentes
S/FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE02
S/FTP kábel CAT.6A fali, Belden 10GXE02, 500 méter
UTP kábel CAT6 fali, Belden 7965PE, kültéri, 305 méter
UTP kábel CAT.5E fali, Belden 1583EPE, kültéri, 305 méter
Belden 8723 adatkábel, 305 méter
Optikai kábel GOSN212 MM Belden
Optikai kábel GOSN208 MM Belden
Optikai kábel GOSN204 MM Belden
Optikai kábel GOSND08 MM Belden
TP-Link TL-SG1024DE 24 portos Gigabit Easy Smart switch