Webáruházainkban a tegnapi napon 1.772.581 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
 
 Vásárló vagyok


 Kereskedő vagyok


 Kategóriák

RouterBOARD wAP ac kültéri wireless router RouterBOARD wAP ac kültéri wireless router


irány a bolt


28.132 Ft

Forgalmazó: Wireless-Bolt
Tel: +36-53-571-114




Kültéri, "okos", kompakt WiFi router. Udvarra, kerthelyiségbe, teraszra kiváló. Támogatja az ac szabványt és működik egyszerre 2,4 és 5GHz-en.

Választható fehér vagy fekete szín. Falfelületre, mennyezetre szerelhető.

- 1x 10/100/1000Mbps Ethernet port
- 2.4 GHz 802.11b/g/n dual chain 2x2 MIMO rádió
- 5 GHz 802.11a/n/ac triple chain 3x3 MIMO rádió
- Beépített 2dBi 2x2 és 2dBi 3x3 MIMO antenna
- Méret: 185 x 85 x 30 mm
- MikroTik RouterOS Level 4







Cyberteam vízálló 5U rack szekrény csőre, 42x55x32
Cyberteam vízálló 5U rack szekrény csőre, 61x62x30
Cyberteam kábel feszítő ék, 3-7 mm
Cyberteam SP-8P-1U POE túlfesz védelem+Rack fémház
LK mikrokapcsoló
LAN controller Relay board, 4-es, LED, LK V3-hoz
LAN controller V3.0 tokozott
TP-Link TL-WA801ND 300Mbit AccessPoint POE
TP-Link EAP220 600Mbps Wireless Gigabit AP
TP-Link T2700G-28TQ 24 darab Gigabites és 4 kombó SFP+ portos switch
TP-Link T1700X-16TS 10 darab 10 Gigabites és 4 SFP+ portos switch
TP-Link T1600G-28TS 24 Gigabit és 4 SFP portos switch
TP-Link TL-SG1016DE 16 portos Gigabit switch
TP-Link TL-SG108E 8 portos Gigabit switch
TP-Link TL-SG105E 5 portos Gigabit switch
SATA adat/táp kábel
Ubiquiti műanyag konzol ablakra NBE-19-hez
Ubiquiti műanyag konzol ablakra NBE-16-hoz
IgniteNet precíziós rögzítőszett MetroLinq 60-hoz
IgniteNet optikai finomhangoló
IgniteNet MetroLinq 60GHz kültéri egység
RouterBOARD hEX POE SOHO router
UTP kábel CAT6 fali, Belden 7965E
BAND-IT C955 záró C925 típusú pántoló szalaghoz
BAND-IT C954 záró C924 típusú pántoló szalaghoz
BAND-IT C953 záró C923 típusú pántoló szalaghoz
BAND-IT C923Y pántoló szalag 9,53mm 30,5m sárga táskában
BAND-IT C202 pántoló szalag 6,35mm 30,5m papírdobozban
BAND-IT C252 záró C202 típusú pántoló szalaghoz
UTP kábel, nem gyári, használt
Koax kábel, N dugó - N dugó, használt
Koax kábel, N dugó - RPSMA dugó, használt
Koax kábel, N dugó - RPTNC dugó, használt
Optikai patch kábel SC-LC duplex 9/125um (monomódusú) 3m
UVC G3 DOME UniFi Video Camera G3, DOME, IR
UVC G3 DOME, 5 darabos csomag
UVC-G3 UniFi Video Camera G3, 5 darabos csomag
Fémgallér NanoStation LOCO M2/M5-höz
TwistPort adapter Rocket 5AC PRISM-hez
SR71-E MiniPCI-e, 802.11a/b/g/n
EdgeSwitch 8 port 150W Gigabit POE switch
UVC-G3 UniFi Video Camera G3, IR
TP-Link WBS510 802.11a/n kültéri bázis
TP-Link TL-ANT5819MS 19dBi 5GHz szektor antenna
TP-Link HS110 WiFi okos dugalj, energia figyelő
TP-Link HS100 WiFi okos dugalj
FTP kábel CAT.5E kültéri, feszítőszálas
UTP kábel CAT6 fali, Belden 7965 ENH
Optikai kábel 12x 50/125um MM Belden GOSND12
Optikai kábel 4x 50/125um MM Belden GOSND04