Webáruházainkban a tegnapi napon 3.089.353 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
RouterBOARD 1100AHx4 Dude Edition router 1U rack RouterBOARD 1100AHx4 Dude Edition router 1U rack


Irány a bolt


101.105 Ft
Forgalmazó: Wireless-Bolt
Tel: +36-53-571-114


Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 4 magos CPU-val, Dude számára optimalizálva, 60GB-os SSD-vel.

- AL21400-1400-A0-E-1AN-8-C CPU
- 4 x 1.4 GHz
- 13x Gigabit Ethernet port
- MikroTik RouterOS Level 6 szoftver
- 1GB RAM memória
- 60GB M.2 SSD tartozék
- Hardveres IPsec gyorsítás







UAP-AC-PRO-E UniFi Access Point, AC PRO
IgniteNet MetroLinq 60-19 2.5 Gbps kültéri egység
RouterBOARD LHG XL HP5 kliens, 4-es csomag
RouterBOARD hAP ac2 SOHO wireless router
Carant LPA-427 Log-per LTE antenna kültéri
Carant LPA-727 Log-per LTE antenna kültéri
Carant LPA-827 Log-per LTE antenna kültéri
Bullet Dual-Band ac kültéri AP/Kliens
NanoStation 5AC LOCO, 5db-os csomag
EdgeRouter 4 portos router
Intex Hulk 700 inverter
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 5 méter
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM, duplex, 3 méter
UAP-AC-IW-PRO UniFi Access Point, AC In-Wall PRO
MikroTik Woobm-USB menedzsment adapter
Quectel EC25-E mPCI express LTE modul
MikroTik 24V 4A belső tápegység CCR-hez
MikroTik 24V 2.5A belső tápegység CCR, CRS-hez
LK SCT-013-030 áram szenzor
LK TR12 AC grid feszültség szenzor LK3-hoz
NanoStation 5AC LOCO kültéri 5GHz AP/Kliens
R11e-LTE miniPCI-e LTE modul
Optikai toldó SC MultiMode szimplex OM3
Optikai toldó SC MultiMode Duplex OM3
RouterBOARD M11G alaplap Level 4
Jirous JRZ-1200 merevítő rúd, állítható
Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN asztali/RACK POE switch
NanoSwitch 4 portos kültéri Gigabit switch
LiteBeam 5AC Gen2, 5 darabos csomag, POE tápegység nélkül
RouterBOARD cAP ac SOHO wireless Access Point
Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m, OM3
Triton 18U álló rack szekrény, 600 x 800 mm
Triton 15U álló rack szekrény, 800 x 800 mm
Triton 15U álló rack szekrény, 800 x 600 mm
Triton 15U álló rack szekrény, 600 x 800 mm
Triton 15U álló rack szekrény, 600 x 600 mm
Triton 18U fali rack szekrény, 595 mm mély
Triton 15U fali rack szekrény, 595 mm mély
Triton 12U fali rack szekrény, 595 mm mély
Triton 9U fali rack szekrény, 595 mm mély
Triton 6U fali rack szekrény, 595 mm mély
Triton 4U fali rack szekrény, 595 mm mély
X-Tech ventilátor készlet rack szekrényhez
X-Tech 18U kétrészes fali rack szekrény, 600 mm mély
FTP csatlakozó fali kábelhez Ubiquiti, 100 darabos csomag
Cyberteam vízálló 6U rack szekrény csőre, 42x55x32
Rack szekrény 19" egyrészes fali 4U+2U/150
X-Tech 18U fali rack szekrény, 450 mm mély
X-Tech 6U kétrészes fali rack szekrény, 600 mm mély
RouterBOARD LHG XL 5 ac kliens Level 3