Webáruházainkban a tegnapi napon 4.687.071 Ft értékű termék cserélt gazdát! AZ Ön termékei is itt vannak már? >> kipróbálom ingyen <<
RouterBOARD hEX POE SOHO router RouterBOARD hEX POE SOHO router


Irány a bolt


Értékesítés csak viszonteladóknak!


Kicsi, "okos" és gyors! USB és SFP porttal, valamint Gigabites POE kimenetekkel rendelkezik más POE képes eszközök megtáplálására.


- Portonkénti terheletőség: 500mA, max. 1A (összesen 2A)
- 5x 10/100/1000Mb árnyékolt Ethernet port
- 1x SFP port
- QCA9557 800 MHz CPU
- 128MB RAM memória







Fémgallér RouterBOARD SXTsq klienshez (SXTsq)
CAT.5E FTP szerelt patch kábel 15 m
X-Tech - 12U fali rack szekrény 600x450 sötétszürke
Ubiquiti SFP+ modul pár UF-SM-10-S (single, 10G, kék+piros)
Ubiquiti SFP+ modul UF-SM-10G (mono, 10G)
RouterBOARD wAP LTE kit kültéri AP, mobil kliens
Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM 1U rack
Rack kábel vezető gyűrű 40x80 mm-es
Rack kábel vezető gyűrű 40x40 mm-es
PrismStation 5AC 45° kültéri bázis
PrismAP szektor antenna 5GHz
RouterBOARD LHG HP5 kliens Level 3
RouterBOARD SXTsq-Lite5 kliens Level 3
RouterBOARD miniUPS kültéri szünetmentes modul
RouterBOARD LHG XL HP5 kliens Level 3
Optikai patch ST-ST SM duplex 2m
Optikai patch ST-ST SM duplex 1m
Optikai patch SC-SC SM duplex 3m
Optikai patch SC/A-SC/A SM duplex 2m
Optikai patch SC/A-LC SM duplex 1m
Jirous JRMB-1200-10/11Ra parabola antenna
Jirous JRMB-900-10/11Ra parabola antenna
Jirous JXAF-11 adapter kit
TP-Link TL-WA820RE 300Mbit Wireless USB Range Ext
MaxLink dipol omni antenna 2.4GHz 5dBi mágestalpas
MaxLink dipol omni antenna 2.4GHz 10dBi mágestalpas
RouterBOARD LDF 5 kliens Level 3
AirMAX szektor 2.4GHz 15-17dBi Titanium
Rocket 2AC PRISM 2.4GHz kültéri rádiós egység
S/FTP toldó CAT.6
CAT.6 FTP szerelt patch kábel 30 m
CAT.6 FTP szerelt patch kábel 20 m
CAT.6 FTP szerelt patch kábel 10 m
CAT.6 FTP szerelt patch kábel 0.25 m
NanoBracket NanoBeam 16dBi-hez
UAP-AC-HD UniFi Access Point, AC High Density
Jirous JRC-35 MIMO parabola antenna 5GHz 35dBi
KELine Cat.6 FTP patch panel 24xRJ45/S moduláris
Ubiquiti SFP modul pár UF-SM-1G-S (single, 1G, kék+sárga)
Ubiquiti SFP modul UF-MM-1G (multi, 1G)
Cyberteam rögzítőbilincs pár, csőre
48V 40 Watt DC tápegység
Ubiquiti 24V 24Watt GIGABIT DC tápegység + POE
Cyberteam SPG-8P-D 802.3af/at 8 port GIGABIT POE túlfesz védelemmel
SBV 12-200 Banner Stand by Bull akkumulátor
SBV 12-250 Banner Stand by Bull akkumulátor
CAT.6 UTP szerelt patch kábel 30 m
CAT.6 UTP szerelt patch kábel 20 m
CAT.6 UTP szerelt patch kábel 10 m
CAT.6 UTP szerelt patch kábel 5 m